Spełniamy marzenia.

Witaj w świecie Giorgio & Mariani. W świecie, w którym Twoje potrzeby i pomysły odnajdą rzeczywisty wymiar w meblach tworzonych z pasją, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Gdzie wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza, montażysty i projektanta pozwolą na zrealizowanie Twoich najśmielszych marzeń o meblach. Gdzie znajdziesz wiele inspiracji i rozwiązań, a Twoją własną wizję wspólnie wprowadzimy do Twojej przestrzeni. Współpracując z Giorgio & Mariani Ty też tworzysz ten świat.

Działamy wszędzie.

Siedziba Giorgio & Mariani znajduje się w Rykach przy ul. Przemysłowej 74, w pobliżu drogi krajowej nr 17 (Lublin – Warszawa). To tutaj zaczęła się przygoda z meblami, która szybko rozprzestrzeniła się na obszary województwa lubelskiego i mazowieckiego. Giorgio & Mariani zrealizowało wiele projektów na terenie Ryk, Dęblina, Puław, Lublina, Garwolina i Warszawy. Odległość nie stanowi dla nas żadnej przeszkody, dlatego działamy na terenie całego kraju i za granicą.

Jakość i gwarancja.

Giorgio & Mariani to gwarancja najwyższej jakości. Zakup mebli na wymiar to nie mały wydatek. Dlatego Giorgio & Mariani dokłada wszelkich starań aby każdy element był wykonany z pieczołowitą precyzją i dokładnością, a meble służyły przez lata.

Do produkcji mebli wykorzystujemy materiały najwyższej jakości: płyty i blaty meblowe znanych i renomowanych firm: Eeger, Kronopol, Kronospan, Pfleiderer, CDO, a także drewno tartaczne o wysokiej trwałości.

Szczególną uwagę przykładamy do systemów i akcesoriów, dlatego oferujemy produkty czołowych liderów w branży meblarskiej m.in.: Blum, Hettich, Sevroll, GTV, Gamet, Nomet,Rejs, Juan, posiadające odpowiednie certyfikaty, spełniające normy i wymogi bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Duże znaczenie ma dla nas także staranność, szybkość i dokładność wykonania, dlatego już na etapie produkcji i przygotowania mebli, a także w trakcie montażu korzystamy z innowacyjnych i precyzyjnych maszyn i urządzeń firm: Festool, Bosch, Makita, Dewalt.

Satysfakcja Klienta jest dla nas priorytetem.

Do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Naszym celem jest osiągnięcie jak największego poziomu zadowolenia naszych klientów poprzez zapewnienie produktów i usług o wysokich standardach.

Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wykonane przez nas meble, liczonej od dnia zakończenia montażu.

Systemy i akcesoria marki Blum objęte są dożywotnią gwarancją.

Dałeś się przekonać?

Nie czekaj – zadzwoń i umów się na spotkanie!

Tel. 661 996 726

Do usłyszenia.