Od czego zacząć wybierając i zamawiając meble na wymiar?

PIERWSZY KROK. Zanim przystąpisz do kontaktu z nami spróbuj zastanowić się i sprecyzować z jakiego materiału i w jakim stylu mają być wykonane dla Ciebie meble, jaki mniej więcej maiłby być ich rozkład oraz co chciałbyś w nich przechowywać. Jeżeli nie masz pomysłu zainspiruj się zaczerpując wiedzy w Internecie: Pinterest, Stylowi, Westwing, Wnętrza ze smakiem, itp. Jeżeli nie masz czasu na własne poszukiwania lub nie znalazłeś pomysłu dla siebie zawsze służymy swoja wiedzą i doświadczeniem, chętnie pomożemy Ci zaprojektować meble, które idealnie będą dopasowane do Twojego wnętrza, wybrać materiały, systemy, rozwiązania oraz sprzęt AGD.

DRUGI KROK. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza, a my po ustaleniu wstępnego zarysu projektu spotkamy się z Tobą w celu omówienia pomysłu i zebrania pomiaru. Na tym etapie zaprezentujemy Ci dostępne materiały, przedstawimy wachlarz wzorników płyt, lakierów, blatów i systemów.

TRZECI KROK. Po ustaleniu podstaw, czyli rozmiarów i ilości poszczególnych elementów zabudowy meblowej, rodzaju płyty (lakier połysk, lakier mat, płyta laminowana), systemów, elementów dodatkowych typu szkło, oświetlenie, nadruki, itp. dokonujemy wstępnej wyceny. Na Twoje życzenie wykonamy bezpłatną wizualizację projektu.

CZWARTY KROK. To etap dopełnienia niezbędnych formalności: podpisania umowy, ustalenia terminu realizacji i wpłacenia zaliczki.

PIĄTY KROK. Montaż mebli – to najprzyjemniejszy moment, kiedy Twoje meble pojawiają się u Ciebie.