Ile kosztuje m2 mebli?

Nie da się określić ceny za metr kwadratowy, ponieważ cena mebli uzależniona jest od rodzaju materiału, z którego mają być wykonane, od ilości i rodzajów montowanych systemów, od tego czy będą dodatkowe akcesoria np.: oświetlenie LED.

Jak długo trwa proces od zamówienia do montażu?

Okres ten zazwyczaj trwa około 3 tygodni, jednakże jest on uwarunkowany dostępnością materiałów oraz dostępnością terminów.

Jak długo trwa montaż mebli?

Czas pracy montażysty nie jest ograniczony konkretnym wymiarem, staramy się, żeby meble były zamontowane w ciągu jednego dnia, z jednoczesnym poszanowaniem spokoju Twojego oraz Twoich sąsiadów.

Co zrobić ze starą zabudową / starymi meblami?

Najlepszym rozwiązaniem dla projektanta, jest sytuacja, gdy w chwili pomiaru pomieszczenie jest wolne od mebli. W miarę możliwości prosimy o samodzielne usunięcie zabudowy, ale w wyjątkowych sytuacjach pomagamy usunąć stare meble.

Ile kosztuje montaż i dojazd?

Koszt montażu i dojazdu jest wliczony w cenę mebli.

Czy pomiar i wizualizacja są dodatkowo płatne?

Pomiar jest bezpłatny, a wizualizacja jest wliczona w cenę mebli.

Jaki jest okres gwarancji oraz co obejmuje?

Udzielamy 24 miesięcznego okresu gwarancji na meble oraz dożywotni na systemy i akcesoria marki Blum. Gwarancji nie podlegają: uszkodzenia mechaniczne i chemiczne oraz wszelkie inne wynikające z nieprawidłowego użytkowania.